Hypervíkend (12.-13. 07. 2003)

SOBOTA - guľášpárty Investexu, Sekierska dolina, Zvolen


Sekierska dolina pri Zvolene. Niektorí sa zviezli na bicykloch, niektorí po pánsky autom. Keby som zase nemal defekt, nezneužil by som motorové približovadlo kolegu z „béčka“. Hráči „áčka“ a „béčka“ voľne porozhadzovaní po lúke. Bilancuje sa sezóna.

 


Čo by to bola za akcia bez športu?! Prepchatí vynikajúcim guľášom (Ľubo Kurek je ozaj majster kuchár) vybehávame nadobudnuté kilá na improvizovanom ihrisku. Po hektolitroch piva i vína nebolo badať rozdiel medzi mužstvami zvrchu i zospodu tabuľky.


Mišo prišiel bez partnerky a tak bral, čo bolo poruke. Okoloiduvší Dunčo si však o jeho zoofilných aktivitách myslel svoje :-)))


Investex „A“ skončil v prvej lige tretí (ohromný úspech), Investexu „B“ sa zase podarilo úspešne v prvej lige zachrániť. Mužstvá však prekonávajú hráčsku krízu. Na akcii, to, chvalabohu, poznať nebolo.


Gruppen foto na záver. Potom tu zostali len najväčší alkoholici. Áno, aj ja. Navrchu stojí Vlado, Ľubo, Miro, ja, kamarátka Libi, Jano, Peťo. Dole sa krčí Milan, Maťo a večne veselý Mišo.


Tesne pred odchodom nás prišiel pozdraviť i majiteľ lúky ujčok neviemaký. V družnom rozhovore pri víne s Dušanom dostáva od neho prísľub, že mu bude chodiť za ženou.

Akcia nakoniec skončila v meste. Šlo už o neskoré nočné hodiny, no bohuprisahám, že pojem o čase, ako i o momentálne realite, už nemal nikto z nás.

Sobota 12.07.2003 (6 fotiek)

Nedeľa 13.07.2003 (8 fotiek)

© hemendex 14.07.2003