Veľkonočná chlastačka 2004 (Zvolen - 12. apríl 2004)

Fotogaléria 2


Ako som už spomínal, ten ražeň bol v trvalom vlastníctve niekoho iného, ale to pivo, to bolo len a len moje...


Prisahámbohu, prešiel som celý archív, ale nemám ani jeden záber, kedy toto ohnisko horí. Napriek tomu sme popiekli celé stádo klobás. Ako je to možné?!


Veselo bolo k večeru... Paťo zrejme zanôtil štátnu hymnu alebo Pochod padlých hrdinov, pretože sme všetci vo vzorovom pozore.


Fotka zdanlivo nesúvisiaca s akciou, napriek tomu je z toho istého miesta a z toho istého času. Romantika nežnejšej časti kolektívu.


Gurmán „Kuko“ a v tom čase psov aportujúci Palči, ktorý prišiel doplniť energiu... (Olympus D-380)


...ktorú následne nevedel zo seba vybiť. A tak vložil do chaotického scenára akcie svojvoľnú sumo-vložku s Paťom. (Olympus D-380)


Na akciu som síce ústne harmoniky doniesol ja, ale jediný, komu sa podarilo zahrať na všetky štyri naraz (C, D, E, G) bol neúnavný Paťo. (Olympus D-380)


Záber síce z predošlého dňa, ale keďže ide o tú istú lokalitu ako v zábere nižšie a nijakú inú fotogalériu momentálne neponúkam, uverejním ho tuto. Len sme tak sedeli a pili pivo a toto k nám doletelo i veselo sa zo dve hodiny promenádovalo po areáli krčmy, ignorujúc naše futbalovo-politické hulákanie. Neuveriteľné...


Noc nás zastila v krčme (pardón, penzióne) Almada, kde sme totálne zdehonestovali svojím príchodom i následným vyčíňaním kompletnú veľkonočnú pohodu a príchod jari oslavovali do neskorých nočných hodín... Vraj, ja som sa totiž porúčal o deviatej večer...

© hemendex 13.04.2004