Nooby stretko VI. - Bratislava (21.02.2003)

„Precedajúci poloboch“ - to je skromné oficiálne označenie funkcie lídra „Združenia Nič Netušiacich“ Karola (Noobyho), ktorého raz napadlo, že by nebolo zlé, z času na čas zhromaždiť ľudstvo v bežných životných okamihoch komunikujúce medzi sebou výlučne elektronicky cez internet, na neoficiálnej úrovni v hmotnej trojrozmernej podobe. A tak vznikli stretávky - tzv. Stretká, ktoré si rýchlo získali popularitu. Ich šiesteho pokračovania som sa vo svojej premiére, i keď tak trochu náhodou, zúčastnil i ja.

dodatočne (27.02.2003) - už sa nikomu nikdy nebudem chváliť fotkami na stránke, po počiatočnom záujme totiž nastane hrubá cenzúra zúčastnených. Napriek tomu, že som vyberal z asi 50-tich záberov tie najzaujímavejšie no neurážajúce, bol som dodatočne prinútený niektoré z nich vyhodiť. Akceptujem to, len ma mrzí, že mnohí sa ešte stále nedokážeme zasmiať na sami sebe... :-(    Doplnil som náhradné.


Týmto zúrivým angličákom sme šli s kolegom z Banskej Bystrice až do nášho hlavného mesta. I keď za iným účelom, „Stretko“ bolo príjemným spestrením pobytu.


Bratislava - Ružinov - Planéta. Účasť takmer dvadsať ľudí (údajne 26, takže moje odhady boli, ako poväčšinou, mylné). Takmer každý mal foťák, takže úsmevy šli na všetky strany. 


S pribúdajúcim časom i vypitým pivom sa atmosféra zjavne uvoľnovala. Jede, jede mašinka...


Bavili sa chlapi...


...klebetili baby.


Keď už som sa nefotil sám, tak som bol aspoň fotený. I s kamarátkou.


Foťákovská prestrelka. Najkrajšie je fotiť tých, ktorí fotia.


Karol to skúšal na baby rôznymi spôsobmi. Tento jediný mi dovolil uverejniť :-/


Nakoniec si však vybral mňa. Pri lúčení tiekli potoky sĺz...  :-))) 


Stále mi bolo podozrivé, prečo niektorí stále odbiehajú na záchod. Už viem...


Tento tvor spočiatku snažil komunikovať formou SMS. Po márnom úsilí to nakoniec vzdal a skúšal nadviazať kontakt telepaticky.


NETUŠÍM, či diskotéka bola v pláne. Ale keď už bola, stála za to!


Nakoniec sme všetci čumeli na fotky a komentovali ich úroveň.


Prítomný som bol do štvrtej rána. Akcia vraj bežala ešte zo dve hodiny, bol som však natoľko fyzicky indisponovaný, že som ju musel opustiť. V závere zostalo už len pár najvýkonnejších jedincov, tancovali však až do ranného úsvitu.


A šup ho domov! Ale až v nedeľu. (na polceste - pred Nitrou)

Viac fotiek zo stretka je na adrese www.nooby.sk a www.fotka.host.sk.
Mimochodom, ak by niekto vlastnil fotky, ktoré by ma mohli zaujať, môj mail je tuzko@erland.sk. Díky.


www.hemendex.sk - 23.02.2003, resp. 27.02.2003