Fotky Rodina II.Ak si dobre spomínam, tento záber je z roku 2003, kedy najmladší brat Marek (v popredí) oslavoval svoje 22. narodeniny. Bola to jedna z posledných fotiek, kedy sme sa stretli všetci piati, potom stredný brat Erik (vzadu) emigroval za Atlantik. Hľadíme každý iným smerom, pretože sme sa samospúšťou fotili naraz obidvoma „digitálmi“, ktoré Erik doniesol z kapitalistickej cudziny


Vianoce  2002. Tradičné čítanie zo Svätého písma, ktoré si naša mama nikdy neodpustí. Taktiež posledné Vianoce v „plnom zložení“.


Otec s mamou sa s obľubou venujú turistike, k čomu dlhé roky viedli i nás - svojich synov. No my sme úspešne podľahli nástrahám konzumnej spoločnosti a hory obdivujeme poväčšinou iba na prírodopisných televíznych kanáloch.


Erik a Marek, moji bratia, ešte v čase, kedy sme bývali všetci piati v malinkom trojizbovom byte. V podstate mi je za niektorými okamihmi dosť ľúto...


24. december 2003. Tento obraz bratovej svadby na Floride som venoval mame. Jej reakciu nemusím opisovať, veď všetky mamy sveta sú rovnaké :-)


© hemendex 17.08.2004