Petropavlovská chlastačka    05.07.2001

Štvrtok, 5. júla 2001, práve na sviatok Cyrila a Metoda sa rozhodli moji kamaráti vykonať oslavu všetkého, čo sa osláviť dá. Ako dôvod na ožieračku teraz zvolili nedávne meniny niekoľkých z nich a pri príležitosti Petra a Pavla sa zišli za krčmou ( na mojej stránke už dosť často spomínanou) Merlin Pub. Akcia mala síce pôvodne prebiehať až do soboty, ale vzhľadom na fakt, že sa všetko vychliapalo už vo štvrtok, bola len jednodňová. Ako samozvaný paparazzi (či ako sa to píše) sa zúčastnil i abstinent Konco so svojim digitálnym Olympusom, ktorý nafotil toto:

(Niektoré fotky môžu byť nekvalitné, upravoval som ich totiž podľa jednotnej šablóny... 
BTW - ja som sa akcie zúčastnil len ako pasívny divák v popoludňajších hodinách. Nieže niekto týmto ľuďom vytára, že sú na internete, zabili by ma!)
Príchod fotografa na miesto činu víta Ďuro „novembrovým“ pozdravom.


Ičo, Palči, Blanka v počiatočnom prúde zábavy. Ičo: „Sem si prosím kopec piva!“ Palči: „Mne aspoň štyri naraz!“ Blanka: „Niet nad telefonickú objednávku.“


I táto nebezpečná „slopečenská“ hra prispela k nevídanému tempu alko-maratónu. Neskôr muselo byť jej aktívne hranie cenzurované. Predsa len - večer bol ešte ďaleko a chlapi už... (Miro, Ďuro)


A šup tam s ním! (Ďuro)


Uáááá, tak tento nezapasoval... (Ďuro, Blanka, krčmár Duško)


Tužko vracajúci (sa) z cyklošľapu. Triezvy.


Keď som zbadal tie tváre, tú spúšť... Nie, nechcel som to vidieť.  (Tužko)


Rozprava za okrúhlym stolom. (Ďuro, Blanka, Duško, Zdena, Pílka)


Bratři v triku a ich únik z hlavného pelotónu. (Paťo, Pílka)


Či je v skle a či v plechu, chutí vždy výborne... A kto má viac v hlave? Vidno. (Ďuro, Tužko)

ĎALŠIE FOTKY