MIG CUP 2004 (10. január 2004)

Turnaj, ktorý v sobotu 10. januára 2004 organizovali zvolenskí účastníci II. ligy - Legionári - bol už piatym ročníkom a zúčastnilo sa na ňom šesť pozvaných mužstiev. Okrem miestnych tímov, ktoré hrávajú mestskú miniligu, to boli i dva inostranné mančafty - prešovský PO CAR a spoza rieky moravy i přerovský LEVI TEAM. Ja som na poslednú chvíľu bol pozvaný ako brankár JAVANKY Zvolen, pretože môj klub Investex sa turnaja nezúčastnil. Hralo sa v rozpadávajúcej sa hale RATES a skončili sme druhí, turnaj vyhrala Slovakia Zvolen a organizátori skončili predposlední. Keďže sa mi nechce písať reportáž - však všetko podstatné je v poslednom zábere výsledkovej listiny - zverejňujem zopár fotiek diskutabilnej kvality...  


Náš posledný zápas s Krištáľom, ktorý nakoniec skončil posledný. Druhý polčas ma v bráne vystriedal Ďuro a ja som mohol fotiť. Práve dávame piaty gól.


Ďuro chytal v celku dobre. Za tento gól nemohol. Lopta sa odrazila od žrde a od súperovho hráča znovu do brány. Pozoruhodné na tomto zákroku je najmä to, že Ďuro sa po lopte hodil, čo je u neho jav vskutku ojedinelý.


Rado - brankár súpera videl v tomto zápase vo svojej sieti celkovo osem gólov. Toto je jeden z nich.


Víťaz turnaja ŠK Slovakia.


Slávnostné vyhlasovanie výsledkov a odovzdávanie pohárov. Zľava mužstvá: PO CAR Prešov, LEVI TEAM Přerov, v civile stojí SLOVAKIA, JAVANKA, LEGIONÁRI a v čiernočervenej kombinácii posledný KRIŠTÁĽ.


Brankári víťazného tímu - Milan (vľavo s víťazným pohárom) a Peťo, ktorý dostal trofej za najlepší brankársky výkon na turnaji.


Cezpoľní. Přerovský LEVI TEAM (v žltom) a prešovský PO CAR (v bielom) ponúkli vynikajúci futbal a najmä najférovejší výkon.

Výsledky. Hralo sa systémom každý s každým a o víťazovi rozhodol lepší vzájomný zápas.

© hemendex 12.10.2004