Chlastačka - Hlina 2003 (30. 08. 2003)


Smädný Palči v stave najväčšej blaženosti. Pivo pred sebou, pivo pod sebou, klobása na stole, dvadsaťpäť v tieni. Jednoducho pohoda.


Fike je divný tvor. Tichá voda, človek by neveril, čo všetko dokáže. V tento deň sa o hudobnú produkciu staral najmä on.


Gruppen foto po iks hodinách. Toto neviem kto fotil, lebo v zábere som už i ja, tiež som mal už zrejme dosť, vo svojom svetlozelenom prevedení nejavím známky života.


Viem, že sa i spievalo. Ale Palči vyzerá, ako keby i krepčil, čo je u neho pomerne zriedkavá fyzická aktivita. Na gitare hrá Marian a vokálne ho doprevádza i Paťo.


Palo je neskutočne fotogenický. Najmä ak už mu nestačí jeden pohár piva a musí prejsť na osvedčenú taktiku - jedno čapujem, druhé požívam.


Teória, že pivo chutí nielen ľuďom, potvrdená v praxi. Peťov kokr si tiež odpil svoj diel.

Takáto akcia sa na tomto mieste ešte raz odohrala. Ku koncu leta. Keďže som bol služobne vzdialený, dostavil som sa iba na jej záver. Bola už tma a väčšina aktérov natiahnutých horizontálne. Viacmenej zátišie, žiadna akcia. Tých pár fotiek nestojí za zverejnenie, ale údajne bolo fajn. Pilo sa až to tretej v noci, čo je tohtoročný rekord. Kde sú však tie časy, ked sme na „Hline“ prežili celý víkend...

 

Fotky 1 (7 fotiek)

Fotky 2 (7 fotiek)

© hemendex 22.10.2003