.T.J. Hronská Dúbrava

 

STARŠIE AKTUALITY...

15. 10. 2000 - Aj sa upratovalo, ihrisko máme najkrajšie v súťaži. Vyrovnali sme terény pred bránkami, vypratali šatne, zjedli guľáš a ožrali sa ako svine. Teda to posledne menované zvládli len poniektorí. Konkrétne mená nechám radšej v anonymite, nechcem sa totiž skompromitovať.

24. 08. 2000 - Posledné kolo máme voľno. Takže miesto zápasu sa ide upravovať ihrisko, najmä „drny“ pred bránkami a variť guľáš. Takže všetci - 15. októbra TAM!

16. 08. 2000 - Odohrali sme niečo ako prípravný zápas zo Šášovským Podhradím. Dostali sme šesť, dali dva a išli na pivo.

jún 2000 - neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Po niekoľkých rokoch prázdnych sľubov sme sa konečne (niektorí sme už ani neverili) dočkali nových DRESOV. Potenciálny problém s farebným rozlíšením, v prípade, že súper príde v tom istom farebnom odtieni sme vyriešili šalamúnsky - kúpili sa dresy celé v čiernom. Takú farbu nemá nik. Ideálna kombinácia čiernej s čiernou, najmä v súčasnom slnečnom počasí... Zatiaľ ale vlastníme len hráčske, ja stále čakám na brankársky - zrejme tiež čierny...